Forum Zawsze po stronie Narodu! Strona Główna
Wszyscy żyjemy w Matrixie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Zawsze po stronie Narodu! Strona Główna -> PUBLICYSTYKA NARODOWA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koperDołączył: 13 Sty 2011
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 10:42, 14 Sty 2011    Temat postu: Wszyscy żyjemy w Matrixie

Mój artykuł nie nawołuje do nienawiści na tle rasowym, ani nie popiera "antysemityzmu", nie jest też "antysemicki", ale ukazuje obłudę i fałsz jakim kierują się ludzie, którzy tworzą dzisiejszy establishment. W moim artykule słowo "Żyd" zastąpiono słowem "Judaista", ponieważ słowo "Żyd" automatycznie odwołuje się do "antysemityzmu" i ma negatywne konotacje.

Czym jest tzw. "III RP"? To określenie państwa polskiego po zasadniczych przemianach politycznych, jakie zaszły od 1989, stosowane do chwili obecnej. Tylko kto stoi za tymi przemianami? Obecnie żyjemy w czasach "Matrixu". Czym jest "Matrix" - to III RP zdominowana przez "judaistyczny punkt widzenia". W "Matrixie" najważniejszy jest "Antysemityzm" czyli główna broń agentów (takich jak J. T. Gross) z "Matrixa". Obecnie za "antysemityzm" można trafić nawet do więzienia, za negowanie Holokaustu. Za kradzież kawałka blachy z napisem: "Arbeit macht frei" z obozu Auschwitz sprawcy dostali 2,5 roku więzienia bez zawiasów! To naprawdę obłęd! Społeczeństwo wytresowane w "Matrixie" nie protestuje i uważa taki wyrok za normalność. Jak wiemy z "antysemityzmu historycznego" korzystają Judaiści - głównie ze Stanów Zjednoczonych - nikt nie rozumie, że "antysemityzm" powinien być nazwany "antyjudaizmem". "Tych ludzi z pejsami" powinniśmy nazywać "Judaistami". Dzisiaj Judaiści są najbardziej uprzywilejowaną grupą społeczną na świecie. W dzisiejszych czasach ("New World Order", "Jewish Order") Judaistów nazywa się "Izraelitami" jeśli chodzi o sprawy bieżące - natomiast w związku z "historycznym judaizmem" nazywa się ich "Żydami". Większość społeczeństwa nie zdaje sobie sprawy, że żyje w "Matrixie" - Ja z tego "Matrixu" zostałem wyłączony w lutym 2007 roku, kiedy to zdałem sobie sprawę kim tak naprawde są Judaiści. Zanim jednak wydostałem się z "Matrixa" byłem gorliwym obrońcą Judaistów - wmawiałem sobie, że przecież Oni są Polakami takimi samymi jak my, różni ich jedynie religia. Teraz wiem, że chcą Oni stworzyć społeczeństwo doskonałe - bez wojen, biedy, którym to światem rządziliby Judaiści, natomiast Gojowie tym Judaistom by służyli - jednak wiemy z "Matrixa", że ludzie są jak pasożyty - nie są w stanie zbudować wspaniałego świata, że ludność jest jak zaraza, która wyżera wnętrzności - "Jewish Order" to świat prawie doskonały, w którym żyjemy. Mamy pokój na świecie, Unię Europejską, oraz strażnika sprawiedliwości - USA.
Cena jaką muszą zapłacić ludzie za odłączenie od "Matrixa" jest bardzo wysoka i tak naprawdę życie w niewiedzy, zgodnie z "Matrixem" jest błogosławieństwem - niestety wyłączeni nie mogą podłączyć się na nowo do "Matrixa". Rewizjoniści chcą przedstawić wizję świata nie "judeochrześcijańską", a wolną, niczym nieskrępowaną wizję świata, gdzie żadne słowo nawet "antysemityzm" nie będzie kneblowało ryja jednostce.
W "Matrixie" powstała nowa religia "prosyjonistyczna" lub inaczej "antysemitystyczna" - polega ona na tropieniu każdego człowieka, który śmie mówić o "antysemityzmie" w sposób niezależny, wolny, niczym nieskrępowany - to broń większa niż grzyb atomowy.
"Syjonizm", dzięki któremu powstało państwo Izrael jest złem tak powszechnie się uważa. Określa się go mianem: nacjonalizm judaistyczny, ruch kolonialny i rasistowski. Współcześnie celem państwa Izrael jest utrzymanie jedności narodu judaistycznego żyjącego w rozproszeniu.
W XX wieku zginęło w różnych wojnach i konfliktach 180 milionów osób. Czemu gloryfikuje się jedynie Judaistów? Co z Ormianami wyrżniętymi przez Turków? Co z wielkim głodem na Ukrainie? Co z eksterminacją rdzennych mieszkańców Ameryki? Indianie czy Ormianie nie mają pieniędzy, żeby lobbować za "antyindianizmem", czy "antyormianizmem" - niestety takich tworów nie ma, a dlaczego? Proste - chodzi o pieniądze, które Judaiści mają i mają za co sfinansować "antysemityzm". Czy to nie zaskakujące, że jakaś grupa społeczna promuje postawy "anty" wobec własnego narodu. Kto nakręca ten hitlerowski "antysemityzm"? To tak jakby Polska popierała "antypolonizm". Żydom "antysemityzm" potrzebny jest jak paliwo, które trzeba zatankować do pełna, najlepiej jak najtaniej. USA potrzebuje "żywego Bin Ladena" - gdyż tylko żywy Bin Laden jest legitymacją do walki z tzw.: "terroryzmem światowym". Ilu Żydów zginęło w World Trade Center? Czemu główny sojusznik Izraela stał się światowym żandarmem? Czemu USA ma ustalać tzw.: "oś zła"? Przecież to USA jako jedyne na świecie użyło broni jądrowej w czasie wojny. Co zrobi USA, gdy Iran wyceluje swoje rakiety na ten skraweczek świata zwany "Izraelem"? Co ciekawe Izrael jest jedynym sojusznikiem Stanów Zjednoczonych który otrzymuje rocznie 3 miliardy dolarów, najwięcej ze wszystkich państw. Od roku 1979 USA wydało na Izrael 1,6 biliona dolarów. No i kto lub co rządzi w USA? Judaistyczna wizja świata czyli "New World Order" lub inaczej "World Government" - naród bądź grupa społeczna, która będzie kontrolować cały świat - "Jedna owczarnia i jeden pasterz" i tym pasterzem będzie zapewne "antychryst". Nie wiemy, czy ten "antychryst" będzie jakąś jednostką tak jak Hiler czy Napoleon, a może chodzi o jakiś większy podmiot, taki jak "grupa ludzi trzymających władzę". Jedno jest pewne żyjemy w równie totalitarnym świecie jak nazistowskie Niemcy.
Obecna światowa doktryna polityczna to faszyzm, która głosi kult państwa, a tym państwem jest "Matrix". Cechy faszystowskiego państwa to: nacjonalizm Judaistów, militaryzm i imperializm głównego strażnika pokoju - USA. Żyjemy w świecie totalitarnym, czyli systemie rządów, które dążą do całkowitej władzy nad społeczeństwem za pomocą monopolu informacyjnego, propagandy pro-judaistycznej, ideologii "antysemityzmu". W "państwie totalitarnym" wyróżniamy kilka cech: - oficjalna ideologia czyli "tępienie postaw antyjudaistycznych", masowa partia czyli USA pozostająca pod kontrolą oligarchów judaistycznych, rządowy monopol dysponowania środkami masowego przekazu - jak wiemy media międzynarodowe są pod wpływem Judaistów - zarówno polskie jak i amerykańskie (tu można wymienić chociażby Hollywood), terrorystyczny system policyjny - czyli walka z tzw.: "terroryzmem", który de facto nie istnieje, a został on wymyślony przez państwo amerykańskie.
Zawsze żyje się w jakiś czasach - my żyjemy w czasach wolności, pokoju i demokracji - kiedyś był to faszyzm, komunizm, a teraz "nowy porządek świata" czyli "czwarta rzesza" odnosi się on do rządu światowego, któremu podlegać mają wszystkie państwa. Norman Finkelstein w swojej książce "Przedsiębiorstwo Holocaust" sugeruje, że duża część środowisk judaistycznych nagłaśnia tragedię swego narodu głównie po to, aby uzyskiwać w ten sposób środki finansowe i wpływy polityczne. Naukowiec twierdzi, że w historii XX w. istniały zarówno podobne, jak i gorsze tragedie narodowe, jednak żadna z nich nie jest tak nagłaśniana jak Holocaust i żadna nie doczekała się bezprecedensowej ochrony prawnej dotyczącej badań naukowych.
Można powiedzieć, że "Matrix" powstał umownie po "II Wojnie Światowej", po utworzeniu państwa Izrael bądź po zakończeniu "procesów norymberskich". Są to dwa pokolenia Polaków, trzecie pokolenie, które obecnie tworzy "wolną Polskę" też jest nieświadome procesu jaki zachodzi na świecie i w Polsce.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
narodowiec9
Administrator


Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 630
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Malopolska

PostWysłany: Sob 12:33, 15 Sty 2011    Temat postu:

Znakomity tekst

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
koperDołączył: 13 Sty 2011
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 12:53, 15 Sty 2011    Temat postu:

Dzięki nawet nie wiesz jak wiele to dla mnie znaczy. Temat, który poruszyłem jest niebezpieczny. chciałem umieścić mój tekst na: wierni-ojczyznie.pl - dostałem ostrzeżenie: "Użytkownik dostał ostrzeżenie za kretyńskie teorie spiskowe" - jak widać nie każdy jest gotów na "odłączenie od Matrixa" - Jak śpiewał Kazik: "Miej świadomość - możesz robić co chcesz". Nie przebiłem się z tym tekstem nawet na newworldorder.com.pl, oraz na "Forum Zjawisk Niewyjaśnionych". To forum wydaje się ostatnim bastionem wolnych myśli.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez koper dnia Sob 13:08, 15 Sty 2011, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
narodowiec9
Administrator


Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 630
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Malopolska

PostWysłany: Sob 13:15, 15 Sty 2011    Temat postu:

A tak przy okazji, to kolega jest z kąd ?. Oczywiście w razie czego, to można pisać na gg 8981548

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
koperDołączył: 13 Sty 2011
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 13:17, 15 Sty 2011    Temat postu:

Po co Ci to wiedzieć? Zależy mi żeby z moim tekstem dotrzeć do większej liczby osób - boli mnie to że ludzie żyją w takim stanie niewiedzy. Żeby mogli sami decydować o swoim światopoglądzie.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez koper dnia Sob 13:22, 15 Sty 2011, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
koperDołączył: 13 Sty 2011
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 13:23, 15 Sty 2011    Temat postu:

narodowiec9 napisał:
Znakomity tekst
Chętnie pogadam na temat tekstu może z czymś się nie zgadzasz? Albo może chciałbyś coś dodać od siebie na temat który poruszam.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Zawsze po stronie Narodu! Strona Główna -> PUBLICYSTYKA NARODOWA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
cbx v1.2 // Theme created by Sopel & Programy